Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

AĞAOĞLU NAKLİYAT FİRMASI OLARAK SİGORTALI TAŞIMACILIK ÇÖZÜM ODAKLI VE YÜZDE YÜZ ŞEFFAFLIK ANLAYIŞI İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜRKEN DAİMA MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI GÜVEN TEMİNATI VERİYORUZ.

BU KAPSAMDA TAŞINAN EŞYA İSTER SADECE BİR KOLİ OLSUN İSTERSE ÜÇ ARTI BİR EV EŞYASI OLSUN MÜŞTERİLERİMİZİN BEYANIYLA BİRLİKTE TAŞIMA SİGORTASINA TABİ TUTULUP OLUŞABİLECEK EN UFAK ZARARA KARŞI GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ. BU FİRMA PRENSİPLERİMİZDEN BAŞTA GELENLERİNDEN BİRİSİ OLMAKLA BERABER KURUMSAL FİRMALARIN ÇALIŞMA VE İŞ AHLAKINDAN OLANLARINDANDIR.

Sigortalı Ev ve Ofis Taşımacılık

EŞYA VE TAŞIMA SİGORTASI KAPSAMI İÇİNE ALINAN TÜM EŞYALARINIZ FİRMAMIZ KONTROLÜ VE TEMİNATI ALTINDADIR. UZMAN EKSPERLER TARAFINDAN HAZIRLANAN SİGORTA POLİÇESİ ÜZERİNDE FİRMA YETKİLİSİ VE MÜŞTERİ KİŞİNİN BEYANI BULUNMAKTADIR. YAPILAN EŞYA SİGORTASININ KOÇANLARINDAN BİRİ MÜŞTERİDE KALMAK VE DİĞERİDE FİRMA YETKİLİSİNDE OLMAK SURETİYLE ARŞİVLENİR. EŞYA SİGORTASININ KAPSAMI VE MİKTARI EKSPERTİZ PERSONELLERİMİZİN TESPİTİ NETİCESİNDE BELİRLENİRKEN BU HUSUSDA SAHİP OLDUĞUNUZ EŞYALARIN MAKSİMUM FİYATLARI ÜZERİNDEN DÜRÜSTLÜKLE HESAPLANIR. FİRMA ŞEFFAFLIĞININ VE GÜVEN KONUSUNUN ÖN PLANA ÇIKTIĞI BU TÜR AYRINTILARDA GÜVENİLİR VE KURUMSAL FİRMALARLA ANLAŞMA SAĞLAMAK GEREKİRSE FİRMADAN RANDEVU ALIP ÖN GÖRÜŞME SAĞLAMAK MÜŞTERİLERİMİZE TAVSİYEMİZDİR.

AĞAOĞLU NAKLİYAT OLARAK KURUMSAL NİTELİKTEKİ ÇALIŞMALARIMIZI DAİMA MÜŞTERİ VE FİRMA KARŞILIKLI MUTLULUK VE GÜVEN ANLAYIŞI BAĞLAMINDA YÜRÜTÜRKEN SORUMLULUK BİLİNCİMİZİ DAİMA DİRİ TUTUP BU TÜR HUSUSLARA GEREKEN DİKKAT VE ÖZENİ GÖSTERMEYE GAYRET EDİYORUZ.

Ekspertiz Yazımızı Okumak İçin Tıklayınız

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara