Ekspertiz

Ekspertiz

GÜVENLİ VE SİSTEMATİK BİR ÇALIŞMA YAPILMAK İSTENDİĞİNDE BU ÇALIŞMA NE OLURSA OLSUN ÖNCEDEN BİR PLAN VE PROJE HAZIRLANIP BU PLAN VE PROJEYE UYGUN HAREKET EDİLMELİDİR.

BU YAPILACAK ÇALIŞMANIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE,İSTENEN DÜZEYDE VE KESİNTİYE UĞRAMADAN DEVAM ETMESİ VE SONUÇLANMASI İÇİN ÖNEMLİ BİR DURUMDUR.

BU AÇIDAN AĞAOĞLU NAKLİYAT SİZLER İÇİN AKSAMANIN OLMADIĞI VE HERŞEYİN SAAT GİBİ İŞLEDİĞİ BİR TAŞINMA GÜNÜ OLUŞTURMAK ADINA ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

Taşıma Öncesi Ekspertiz

BU NOKTADA SİZLERİN YAPMASI GEREKEN SADECE FİRMAMIZI ARAYIP BİR RANDEVU ALARAK EKSPERTİZ HİZMETİ İSTEMEK OLUCAKTIR. EVİNİZE GELECEK OLAN EKSPERTİZ PERSONELİ EVİNİZDEKİ EŞYALARI YERİNDE TESPİT EDEREK ÇALIŞMA İÇİN KAÇ PERSONEL GEREKTİĞİNİ NE KADAR MALZEME VE EKİPMAN KULLANILACAĞINI VE HANGİ BOYUTTA BİR ARACIN YETERLİ OLACAĞINI BELİRLERKEN SİZLERE DAHA ÖNCE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARDAN VE HİZMETLERDEN YÜZ YÜZE BAHSEDECEKTİR.

YAPTIĞIMIZ İNCELEME VE İSTATİSTİKLERE GÖRE MÜŞTERİLERİMİZİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU EKSPERTİZ HİZMETLERİNİN ÇALIŞMAYI KOLAYLAŞTIRDIĞINI TAŞINMA SÜRECİNİ GÖZLE GÖRÜLÜR BİR ŞEKİLDE HIZLANDIRDIĞI İFADE ETTİLER. BİZDE EKSPERTİZ HİZMETİNİ SÜREKLİ HALE GETİREREK MÜŞTERİLERİMİZE HAYAL ETTİKLERİNDEN ÇOK FARKLI VE HİÇTE DÜŞÜNDÜKLERİ GİBİ ZOR OLMAYAN BİR TAŞINMA GÜNÜ YAŞATIYORUZ.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ VE DİĞER HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK VE HABERDAR OLMAK İÇİN SİZE BİR TELEFON UZAKTAYIZ.

Sigortalı Taşımacılık Yazımızı Okumak İçin Tıklayınız

Bu gönderiyi paylaş

Comments (1)

  • Onur AĞARTAN cevap

    Ağaoğlu Nakliyat ile Ankaradaki evimizi-İstanbula taşıdık.İki şehirde de dışardan asansör kurularak eşyalarımız zarar görmeden taşındı.Hatta daha önceki taşınmalarda montajı iyi yapılmayan dolap ve salon koltuğumuzu güzel bir şekilde montaj ettiler.Paketlemeleri de gayet iyiydi.Şimdiye kadar üç defa taşındık.En iyi taşıma firması Ağaoğlu Nakliyattı.Teşşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

    Mart 3, 2022 , 8:33 am

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara