Ofis Taşıma

 

AĞAOĞLU NAKLİYAT OLARAK OFİS TAŞIMACILIĞINDA SEKTÖREL PROSEDÜRLERLE BİRLİKTE PROFESYONEL BİR TAŞIMACILIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ. VİZYONUMUZA BAĞLI KALARAK SUNDUĞUMUZ KALİTELİ VE GÜVENCELİ OFİS TAŞIMA HİZMETİNDE EN ÖNEMLİ AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

 

OFİS TAŞIMACILIĞINDA EN ÖNEMLİ HUSUS HIZLI VE PROFESYONEL HİZMET SUNMAKTIR. BU İŞLERİNİZİN AKSAMAMASINA VE ZAMAN KAYBI OLMAMASINA OLANAK SAĞLAR. OFİS TAŞIMACILIĞINDA TAŞINACAK EŞYANIN MİKTARINA BAKILMAKSIZIN İSTER BÜYÜK İSTER KÜÇÜK OFİS OLSUN HEPSİNDE AYNI ÖZEN VE İŞ DİSİPLİNİ SAĞLANMALIDIR. ÇÜNKÜ OFİS TAŞIMA İŞLEMLERİ NORMAL EV EŞYASI TAŞIMADAN DAHA FAZLA DİKKAT GEREKTİRİR. DE MONTE VE MONTE İŞLEMLERİ FAZLA OLABİLDİĞİ GİBİ OFİSTEKİ MOBİLYA VE EŞYALARINIZIN EN UFAK BİR ÇİZİK DAHİ ALMAMASI GEREKİR. BU KONUDA AĞAOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT SİZLERE OFİSİNİZİN TAŞINMASI SÜRECİNDE PROFESYONEL ÇALIŞMA ANLAYIŞI VE UZMAN PERSONELLERİYLE GÜVENİLİR VE KALİTELİ BİR HİZMET SUNMAKTADIR.

Kurumsal Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMACILIĞINDA FARKLI OLARAK PARA KASASI TAŞIMASI YAPILABİLMEKTEDİR. PARA KASASI İÇİN GEREKLİ EKİPMANLAR VE MALZEMELER TAHSİS EDİLEREK TAŞINMASI SAĞLANMAKTADIR. AYNI ZAMANDA PARA KASASININ MAKİNE İLE TAŞINMASI MÜMKÜN DEĞİLSE GEREKLİ SAYIDA UZMAN PERSONEL İLE TAŞIMA GERÇEKLEŞTİRİLİR.

 

AĞAOĞLU NAKLİYAT YILLARDIR EDİNDİĞİ TECRÜBE VE ÇALIŞMA BİLİNCİ İLE OFİS TAŞIMACILIĞINDA MOBİLYALARINIZ, EVRAKLARINIZ VE ARŞİV BELGELERİNİZ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM EŞYALARINIZA GEREKEN HASSASİYETİ VE ÖZENİ GÖSTERMEKTEDİR. OFİS TAŞIMACILIĞINDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDAN BİRİ OLARAK BİZLERE İŞİNİZİ EMANET ETTİĞİNİZİN BİLİNCİNDE OLUP SİZLERE KUSURSUZ HİZMET SUNUYORUZ.

Ara