Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Ağaoğlu Nakliyat KURUMSAL NAKLİYE İŞLEMLERİNDE OLDUĞU GİBİ BANKA TAŞIMACILIĞINDA DA ASIL TEMEL AMACIMIZ KUSURSUZ VE GÜVENLİ HİZMET SUNABİLMEKTEDİR. NAKLİYE İŞLEMİ ÖNCESİNDE BİRÇOK DETAYI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURAN AĞAOĞLU NAKLİYAT UZMAN EKSPERTİZ PERSONELLERİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU RAPORA VE ÇALIŞMA PROSEDÜRLERİNE UYGUN HAREKET EDER. BANKA TAŞIMACILIĞI KONUSUNDA PROFESYONEL BİR BAKIŞ AÇISI İLE DİĞER FİRMALARA GÖRE FARKLI BİR HİZMET SUNAN FİRMAMIZ ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLER ARASI HATTA ULUSLARARASI DÜZEYDE TAŞIMACILIK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM ETTİRMEKTEDİR.

KURUMSAL TAŞIMACILIK ANLAYIŞI İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BANKA NAKLİYESİ HİZMETİ ÖNCESİNDE DETAYLI OLARAK EKSPERTİZ HİZMETİ VERİLMEKTEDİR. EKSPERTİZ BANKA ŞUBESİNE GELEREK TAŞINMA RAPORU VE PLANLAMASINI HAZIRLAR VE NAKLİYE İŞLEMLERİNİN GÜVENLİ VE DOĞRU BİR PLAN İÇERİSİNDE SÜRDÜRMEYİ HEDEFLER.

Banka Taşımada Sorunsuz Hizmet

BANKACILIK SEKTÖRÜNDE TAŞIMACILIK İŞLEMLERİNİN TÜMÜNÜN BİR GÜVEN DUYGUSUNA BAĞLI OLARAK YAPILMASI DAHA UYGUN OLMAKTADIR. BURADA ÖNEMLİ OLAN PROFESYONEL FİRMALARIN TERCİH EDİLMESİYLE DAHA UYGUN EKİPMANLAR İLE DESTEK ALMAKTIR. FİRMAMIZ AĞAOĞLU NAKLİYAT OLARAK BANKA İÇİNDE VE DIŞINDA BULUNAN HER TÜRLÜ DEMİRBAŞ VE ENVANTERİ UYGUN EKİPMANLAR YARDIMIYLA TİTİZLİKLE AMBALAJLAYIP KİRDEN VE TOZDAN KORUMAK SURETİYLE NAKLİYE ARACINA HASSASİYETLE YÜKLENMEKTEDİR. BANKA İÇİNDE BULUNAN ATM CİHAZLARI, İÇ TEÇHİZAT, DOSYA, EVRAK VB. EŞYALARIN SON DERECE KUSURSUZCA NAKLİYESİNİ GERÇEKLEŞTİRİR VE YENİ ADRESİNE SORUNSUZCA ULAŞTIRIR.

FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTA OLAN BANKA ŞUBESİ TAŞIMACILIK İŞLEMLERİNDE ALANINDA UZMAN NİTELİKLİ PERSONELİMİZ TARAFINDAN SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ. BU HİZMET SIRASINDA GÜVENLİK DÜZEYİNİN ÜST SEVİYEDE TUTULABİLMESİ İÇİN ÇEVRE KARAKOLLARDAN ÖZEL YARDIM İSTENEBİLMEKTEDİR. NAKLİYE İŞLEMİNİ BUNA MAHSUBEN BİR DEFADA VE BİRDEN ÇOK ARAÇLA YAPILMAKTADIR. ARAÇ KAPILARI TAŞIMA YÜKLEMENİN HEMEN ARDINDAN BANKA MÜDÜRÜ TARAFINDAN MÜHÜRLENMESİ SONRASINDA ARAÇLAR GÜVENLİK İÇİNDE YOLA ÇIKARILIR. ULAŞTIRMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLECEK ADRESE ULAŞILDIĞINDA İSE ARAÇLARIN MÜHÜRLERİ YİNE BANKA MÜDÜRÜ TARAFINDAN AÇILARAK PERSONELİMİZ TARAFINDAN ALANA YERLEŞTİRME VE MONTAJ İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLİR.

Tekstil Taşımacılığı Yazımızı Linkten Okuyabilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara