Şehirler Arası Nakliyat

BÜNYEMİZDEKİ EĞİTİMLİ VE GÜLER YÜZLÜ NAKLİYAT PERSONELİMİZ; ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT İHTİYAÇLARINIZA EK OLARAK; ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT İHTİYAÇLARINIZDADA SİZLERİN YANINDADIR. İSTANBUL ÇIKIŞLI YADA İSTANBUL DÖNÜŞLÜ ŞEHİRLER ARASI TAŞINACAK EŞYALARINIZ, FİRMAMIZ ÖNDERLİĞİNDE YENİ ADRESİNİZE EN GÜVENİLİR ŞEKİLDE ULAŞTIRILMAKTADIR. UZUN MESAFELİ GİDECEK EŞYALARINIZI HER DAİM KURUMSAL BİR NAKLİYAT FİRMASI ÖNDERLİĞİNDE TAŞITIRSANIZ SİZLER İÇİN EN SAĞLIKLI TAŞINMA TÜRÜ OLACAKTIR. SİGORTALI ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ İLE SİZLERE MEMNUN KALACAĞINIZ NAKLİYAT HİZMETİ VERİYORUZ. BUNU YILLARIN BİZE KAZANDIRDIĞI TECRÜBEYE BORÇLUYUZ.

Şehirler Arası Taşımacılık

TÜRKİYE’NİN HER İLİNE VE İLÇESİNE SEMTİNE HATTA KÖYÜNE KADAR EŞYALARINIZI YER VE ŞEHİR ŞEÇMEDEN TAŞIYOR VE SİZLERE ÜST DÜZEY GÜVENİLİR NAKLİYAT HİZMETLERİ VERİYORUZ. EŞYALARINIZIN YENİ ADRESİNE ULAŞMASINDA BÜYÜK ROL OYNAYAN FİRMAMIZ, SİZLERİN İSTEDİĞİ GÜN VE TARİHTE TESLİMAT YAPILACAK ŞEKİLDE EŞYALARINIZI TAŞIMAKTADIR. NAKLİYAT SÖZLEŞMEMİZDE EŞYA ALIM VE TESLMAT GÜNÜ NET OLARAK BELLİDİR. BU NEDENLE BUGÜNLERE MUTABIK KALMAK AĞAOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI OLARAK ÖNCELİĞİMİZDİR.

SİZLER SADECE HANGİ GÜN EŞYALARINIZIN TAŞINMASI GEREKTİĞİNİ BİLGİSİNİ VERDİKTEN SONRA; BİZLER SİZE EKSPERTİZ GÖNDERİMİ YAPARAK SİZE ÖZEL TAŞINMA PLANI YAPMAKTAYIZ. EŞYALARINIZI UZUN YOLCULUĞA ÇIKMADAN ÖNCE SIFIR BOŞLUKLA PAKETLEME YAPIP EN SAĞLIKLI ŞEKİLDE AMBALAJLIYOR VE DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE NAKLİYE ARAÇLARIMIZA TAŞIYORUZ. ARAÇ İÇERİSİNDE SALLANMA DEVRİLME GİBİ OLUMSUZ DURUMLARA İHTİMAL VERMEDEN HER EŞYAYA DİKKAT EDİP ÖZENLE İSTİFLİYORUZ.TESLİMAT ADRESİNE GELDİĞİNDE HER EŞYAYI İLGİLİ ODASINDA KONUMLANDIRACAK ŞEKİLDE YERLEŞTİRİYORUZ. SİZLERDE ŞEHİRLE ARASI NAKLİYE KAPSAMINDA HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN FİRMAMIZA ULAŞABİLİR AĞAOĞLU GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE TANIŞABİLİRSİNİZ.

Ara