Teknik Hizmet

Teknik Hizmet

AĞAOĞLU NAKLİYAT NAKLİYE İŞLEMİ ÖNCESİ YA DA SONRASINDA MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİNE BAĞLI OLARAK SUNDUĞUMUZ TEKNİK HİZMET ANLAYIŞI TAVANDA ASILI OLAN AVİZENİZDEN DUVARDAKİ BİR TABLONUZA KADAR BÜTÜN İŞLEMLERİ KAPSAMAKTADIR. NAKLİYE ÜCRETİ DIŞINDA NAKLİYE ÜCRETİNE EK OLARAK HESAPLANAN TEKNİK HİZMET SERVİSİMİZ İLE BİRLİKTE TAŞINDIKTAN SONRA TEKRARDAN ELEKTRİKÇİYE, TESİSATÇIYA YA DA, MARANGOZA İHTİYAÇ DUYMADAN BÜTÜN İŞLERİNİZİ AĞAOĞLU NAKLİYAT BÜNYESİNDE SUNULAN HİZMETTEN YAPTIRABİLİRSİNİZ.

EVİNİZİN SALONUNDA YER ALAN KRİSTAL BİR AVİZE YA DA SİZİN İÇİN MANEVİ DEĞERİ YÜKSEK OLAN DEĞERLİ BİR TABLONUZU EN GÜVENİLİR ŞEKİLDE YENİ EVİNİZE TAŞIDIKTAN SONRA MONTAJINI VE BAĞLANTISINI PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

Ev Taşıma Sürecinde Teknik Destek

DUVARA MONTE EDİLMESİ GEREK BİR MOBİLYA, KİTAPLIK YA DA ASKILIK VAR İSE ELEKTRİKLİ MATKAP İLE DUVARDAKİ YERİNİ HAZIRLAYIP TİTİZLİKLE YERİNE KOYUYORUZ.

BU İŞLEMLERİN HEPSİ İŞİNİN EHLİ TEKNİK HİZMET PERSONELİMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTE VE SONUÇLANDIRILMAKTADIR. A’DAN Z’YE HER TÜRLÜ HİZMETİ BÜNYESİNDE DARINDIRAN FİRMAMIZ SİZLERE RAHAT BİR TAŞIMA GÜNÜ YAŞATMAK İÇİN HER TÜRLÜ TEKNİK HİZMETİ KUSURSUZCA SUNMAKTADIR.

Ambalaj ve Paketleme Yazımızı Linkten Okuyabilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara