Kurumsal

Kurumsal

Ağaoğlu Nakliyat olarak 25 senedir İstanbul ve tüm illerde evden eve nakliyat konusunda hizmet vermekte.
Uluslararası standartlara bağlı olarak güvenlikli, sigortalı ve ekonomik nakliyat hizmeti verirken geçen yıllar boyunca kendi bilgi birikimini ve standartlarını sağlamış ender evden eve nakliyat firmasıdır.
Nakliye filosu, depoları ve konusunda tecrübeli uzman kadrosu ile evden eve nakliyat için İstanbul’daki lider firmadır. Ayrıca teknolojik olarak özellikle web konusunda en son yenilikleri takip etmesi ve web sitesinde uygulaması da öncü olma durumunu sağlamaktadır. Ağaoğlu’nun nakliyat hizmetleri ekonomik fiyatlarının yanı sıra özellikle güvenli, kaliteli ve hızlı bir nakliye kavramını içermektedir. Bu çerçevede Ağaoğlu nakliye evden eve nakliyat konseptinde lider firma olarak hizmet veriyor.

Ağaoğlu Nakliyat 1996’dan Beri

Ağaoğlu Nakliyat, evden eve nakliyat konularında uluslararası standartlara bağlı olan Ağaoğlu nakliyat bir dizi operasyon ve kaliteyi kendisine amaç edinmiştir.
Evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü nakliyat işlemlerinde söz konusu hizmetin talebi ile başlayan süreç, ekspertiz işlemi ile devam etmekte ve bu şekilde fiyat, sigorta, tarih ve süre belirlenmektedir. Sonrasında mutabık kalınan şartlar çerçevesinde sözleşme yapılmakta ve hizmet en kapsamlı ve en iyi şekilde verilmektedir.

 

Ara