Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

AĞAOĞLU NAKLİYAT TEMİZ BİR ÇALIŞMA VE HİJNENİK BİR ORTAMDA TAŞINMAK İSTİYORSANIZ AĞAOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT GİBİ KURUMSAL FİRMALAR SİZİN İÇİN DOĞRU ADRES OLUCAKTIR. NAKLİYE İŞLEMİNDE EŞYA TAŞIMA, EŞYALARI ARAÇLARDA İSTİFLEME NE KADAR DOĞRU OLURSA OLSUN AMBALAJ VE PAKETLEME YETERLİ VE DOĞRU OLMAZSA BUNUN BİR ÖNEMİ KALMAZ.

EŞYALARINIZIN AMBALAJLANMASI VE PAKETLENMESİ SÜRECİNDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER BU İŞ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLEN KRAF KAĞITLI KALIN KÖPÜKLÜ GRİ AMBALAJ MALZEMELERİDİR. BU EŞYALARINIZIN TOZDAN KİRDEN YAĞMURDAN KORUNMASI BAKIMINDAN ÖNEMLİDİR. AMBALAJ İŞEMİ NAKLİYE SÜRECİNDE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİPTİR. SALON TAKIMI EŞYALARINIZ, MOBİLYALARINIZ, ÇOCUK ODASI, OTURMA ODASI, YEMEK ODASI VE YATAK ODASI MOBİLYALARINIZIN HEPSİ AYRI AYRI SARILIP PAKETLENMESİ TİTİZLİKLE YAPILMAKTADIR. BEYAZ ŞEFFAF AMBALAJ STREÇLERİ İLE LAKE YÜZEY EŞYALARINIZI YA DA BEYAZ MOBİLYALARINIZI PARMAK İZİ YA DA SİYAH LEKE GİBİ KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUŞTURAN DURUMLARDAN KORUYORUZ.

Ev ve Ofis Taşımada Paketleme

BU SAYEDE EŞYALARINIZ TAŞINMA SIRASINDA HİÇBİR DIŞ ETKİYE MARUZ KALMADAN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ARACA TAŞINMAKTADIR.

MUTFAK EŞYALARINIZ KIRILACAK CAM VE PORSELEN EŞYALARINIZ GAZETE KAĞITLARIYLA DEĞİL BUNUN İÇİN ÖZEL OLARAK HAZIRLATTIĞIMIZ BÜYÜK BEYAZ KALIN KAĞITLARLA SARILIP VARİL DİYE TABİR EDİLEN KARTON KOLİLERDEN DAHA SAĞLAM OLAN FIÇILARA YERLEŞTİRİLMEKTEDİR. MUTFAKTA KULLANDIĞINIZ GÜNLÜK BİR TENCERE VEYA TABAĞINIZI AKŞAM TAŞINMANIZ BİTTİKTEN SONRA TEKRAR KULLANACAK VE YIKAMAYA YA DA TEMİZLEMEYE GEREK DUYMAYACAKSINIZ.

YATAK ODANIZDAKİ DOLAPLARDA BULUNAN ASKILI KIYAFET VE GİYSİLERİNİZİ ÖZEL ASKILI TAŞIMA DOLAPLARINA YERLEŞTİREREK YENİ EVİNİZDE DOLABINIZ TEKRARDAN MONTE EDİLDİKTEN SONRA ÜTÜSÜ DAHİ BOZULMADAN YERİNE ASARAK SİZİN İÇİN KUSURSUZ BİR HİZMET SUNUYORUZ.

Ekspertiz Yazımızı Linkten Okuyabilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara